Lid worden


Ice Man bezoekt Algemene Ledenvergadering BVL

22-2-2013
    Op dinsdag 5 maart werd in Gasterij Het Theehuis in Midwolde de jaarlijkse algemene ledenvergadering van de BVL gehouden. Op de drukbezochte vergadering (zo'n 40 leden met verscheidene introducés) werd teruggekeken op een actief jaar van de vereniging. Voorzitter Ubo van Ophoven riep het bedrijfsleven ertoe op om projecten in te dienen bij het Ondernemersfonds Van Leek (OVL), dat zijn tweede jaar van bestaan in is gegaan zonder projecten vanuit de leden van de BVL. Stilgestaan werd bij het vertrek van bestuurslid Bert Schilder. Thea Galema (Context Talen te Tolbert) werd tot bestuurslid gekozen en zal zich bezighouden met ledenbeheer. Na de pauze werd de bijeenkomst kracht bijgezet door een interactieve voordracht van Wim Hof, beter bekend als de Ice Man. Wim heeft een flink aantal records op zijn naam gezet. Hij is in staat om langdurig in een bak met ijs te zitten. Hij kan zijn lichaam zo aansturen dat hij dit overleeft. Ook heeft hij beklimmingen gedaan van de Kilimanjaro in Kenia en toppen in de Himalaya, zonder zuurstof en bijna zonder kleding. Wim Hof heeft meegewerkt aan diverse medische onderzoeken in universitaire centra om een wetenschappelijke verklaring te kunnen vinden van zijn vaardigheden. Hij hield de ondernemers voor dat men veel kan bereiken als men daar zijn best voor doet.    

Deel dit bericht

Meer