Lid worden


De leukste beurs van het Noorden

8-3-2012
Op dinsdag 24 april wordt in Best Western Hotel Restaurant Aduard van 10.00 tot 17.00 uur de leukste beurs van het Noorden georganiseerd, zeggen de organisators van het evenement. Een initiatiefgroep bestaande uit Sikko Cazemier, Annelice Kuperus en Myra Eeken-Hermans en Jeroen Hummel willen voor ondernemers uit het Westerkwartier een plek creëren om andere ondernemers uit het Westerkwartier te leren kennen én het eigen bedrijf te promoten. “We willen de ondernemers aan elkaar laten zien wat voor talent er in de eigen regio aanwezig is. Wat je van ver haalt is lekker, maar wat je van dichtbij haalt is het lekkerst!” Aldus Sikko Cazemier en Myra Eeken-Hermans. “Naast netwerken is er volop aandacht voor extra inspiratie tijdens het gezamenlijke diner dat ‘s avonds plaatsvindt. Inmiddels hebben zo’n 70 bedrijven zich opgegeven voor deze beurs.” In de grote zaal worden 100 luxe zwartgerokte statafels geplaatst waar de deelnemers hun bedrijven kunnen promoten en waar contact kan worden gemaakt met bezoekers en collega-standhouders. Tijdens de beurs wordt ook een wandelgangenprogramma ingevuld met inspirerende sprekers en ondernemerscafés over onderwerpen die voor elke ondernemer interessant zijn. De beurs is open voor bezoekers van 10.00 tot 17.00 uur en daarna wordt er nog een afsluitende avond voor alle deelnemers gehouden. Meer informatie over het beursarrangement en het programma is te vinden op www.ondernemersbeurswk.nl. Wilt u als bedrijf meedoen aan de Ondernemersbeurs Westerkwartier, stuur dan even een e-mail naar info@westerkwartierpromotie.nl.

Deel dit bericht

Meer