Lid worden


Bedrijfsbezoek Roestvrijstaal Industrie Leek

25-4-2013
Op dinsdag 23 april bezocht de BVL het metaalbedrijf RVS industrie Leek aan de Auwemalaan. Ruim 40 belangstellende leden waren aanwezig om een kijkje te nemen bij het jarige bedrijf. Dit jaar bestaat de onderneming 30 jaar en dat wordt onder meer gevierd met een dag voor klanten, toeleveranciers en genodigden op vrijdag 26 april. Directeur Jan Siebe Veenstra gaf in een toelichting op het ontstaan van het bedrijf en de producten die men maakt. RVS industrie kan praktisch alles maken van roestvrij staal, aluminium en andere metalen. Veelal wordt geproduceerd voor de voedselindustrie, maar ook ontwikkelt het bedrijf producten voor interieurs (design) en machinebouw. Al het personeel was aanwezig om tijdens rondleidingen uitleg te geven en de werking van machines te demonstreren. Erg veel indruk maakte de watersnijmachine waarover het bedrijf ruim een jaar beschikt en waarmee metalen plaatwerk geheel automatisch in elke gewenste vorm kan worden gesneden. De BVL-leden reageerden enthousiast op dit bedrijfsbezoek. Foto's van de bijeenkomst staan op de website : http://www.bedrijvenverenigingleek.nl/fotos/?album=BedrijfsbezoekRVSLeek

Deel dit bericht

Meer