Lid worden


Heel Leek zet z’n deuren wagenwijd open op 31 augustus 2013

16-8-2013
Wie 31 augustus in de gemeente Leek is, kan er niet omheen: de Open Dag Leek 2013 is in alle dorpen van de gemeente goed zichtbaar. Deze dag wordt dé manier om kennis te maken met wat Leek te bieden heeft aan de eigen inwoners én aan degenen die in de omliggende gemeenten wonen en werken. Entertainment en informatie     In het centrum van Leek is het Dolle Zaterdag met tal van aanbiedingen en kinderactiviteiten. Er is een cultuur- en informatiemarkt. Het gemeentehuis staat open en de brandweer geeft spannende demonstraties. Om het centrum heen is ook van alles te doen: cultuur en sport, fietstochten, spelshows, kanoën, informatiemarkten, DJ’s, optredens en shows. Ook de dorpen en wijken doen mee. De kerk van Midwolde en de molen van Enumatil zijn geopend. Rondleidingen op boerderijen geven een blik op biologisch boeren. Natuurlijk is er ook van alles te zien op Nienoord. Van historische koetsen tot zwemplezier voor iedereen. Radio Simone FM zal de hele dag uitzenden vanuit winkelcentrum De Liekeblom. Gratis Leekster bigshopper     Op een negental HOTSPOTS zijn routekaarten te krijgen waarop alle activiteiten van de Open Dag zijn aangegeven. Wie meerdere HOTSPOTS bezoekt kan de kaart daar af laten stempelen. Bij slechts drie stempels krijgt men gratis een handige en fleurige Leekster bigshopper mee, vol met aanbiedingen van de verschillende deelnemers. Tevens doet men op deze manier mee aan een verloting met diverse prijzen. Samenwerking     De Open Dag wordt georganiseerd door de gemeente Leek in samenwerking met diverse verenigingen en ondernemers uit de gemeente Leek. Bijna alle Leekster organisaties op het gebied van sport, recreatie, cultuur, wonen en welzijn doen mee. Ook vele bedrijven, winkels en uitgaansgelegenheden laten zichzelf eens extra zien, al dan niet met speciale aanbiedingen. De Open Dag Leek wordt mede mogelijk gemaakt door een subsidie van het Ondernemersfonds van Leek. Wie wil weten wat er allemaal te doen is op 31 augustus kan terecht op de speciale website www.opendagleek.nl met alle actuele informatie.

Deel dit bericht

Meer