Lid worden


Eerste paal voor nieuwbouw bedrijfspand van de Telecom Service Groep

1-4-2012
Dinsdagochtend 3 april om 10.30 uur zal de eerste paal van het nieuwe bedrijfspand van de Telecom Service Groep worden geslagen door Richard Pastoor, kleinzoon van oprichters Willem en Henny Pastoor. Deze officiële handeling is het startsein voor de nieuwbouw van het bedrijfspand op het industrieterrein Leeksterveld aan De Hoogte te Leek. Het nieuw te bouwen duurzame bedrijfspand langs de A7 te Leek, is ontworpen door Architectenburo Zijlstra en het bouwkundig advies is gegeven door Ingenieursbureau Wassenaar. De bouw wordt uitgevoerd door BAM Utiliteitsbouw in samenwerking met BAM Techniek. Het nieuwe pand met in totaal 3 verdiepingen en een totale oppervlakte van 4000 m2 biedt de Telecom Service Groep de mogelijkheid om een verdere groei te realiseren. Medio april 2013 hoopt het bedrijf z’n intrek in het nieuwe bedrijfspand te hebben genomen!

Deel dit bericht

Meer