Lid worden


4 maart: ALV met Alex Vissering

22-2-2014
Dinsdag 4 maart a.s. houdt de Bedrijven Vereniging Leek de Algemene Ledenvergadering in Partycentrum de Postwagen  in Tolbert. Ook dit jaar heeft het bestuur weer gezorgd voor een bijzonder gast na de pauze: Alex Vissering. Alex Vissering is tekstschrijver, liedjesmaker, zanger, hobbyfotograaf en groot natuurliefhebber. In zijn 'Grunneger' liedjes zingt Alex onder meer over de sfeer van het Groninger land, zijn liefde voor de natuur, politiek en protest. Zo geeft hij - op zijn eigen(zinnige) wijze - zijn ideeën over allerlei zaken weer. Verder is bij bekend als presentator  "De Noordmannen" en "Pronkjewailtjes" op RTV Noord. Inloop vanaf 19.30 uur. Aanvang 20.00 uur. Aanmelding graag via de website van de BVL.   

Deel dit bericht

Meer