Lid worden


Nieuw Plein Westerkwartier-Noordenveld op Promotiedagen

12-7-2013
De gemeenten Leek en Noordenveld presenteren zich dit jaar weer gezamenlijk met het regionale bedrijfsleven op de Promotiedagen op 5 en 6 november in Martiniplaza in Groningen. Dit jaar krijgt het Plein Westerkwartier-Noordenveld een nieuwe uitstraling, met een opvallende LED-bar en een nieuwe aankleding en inrichting van het terras.  De basis van het plein Westerkwartier-Noordenveld bestaat uit beursdeelnemers die zich met een eigen stand presenteren. Naast een dertigtal bedrijven uit de regio, presenteren ook de gemeenten Leek en Noordenveld zich met een eigen stand op het Plein. Evenals vorig jaar wordt de mogelijkheid geboden deel te nemen met een netwerktafel. Voor meer informatie, neem contact op met de beursorganisatie (050 - 525 89 99) of  info@promotiedagen.nl. Aanmelden kan via www.promotiedagen.nl/wkwartier-nveld.

Deel dit bericht

Meer