Lid worden


Ondernemersbeurs Westerkwartier 2013

15-4-2013
Beste mensen, Graag attenderen wij u erop dat de tweede editie van de Ondernemersbeurs Westerkwartier dit voorjaar plaats zal vinden op dinsdag 28 mei 2013 in het gloednieuwe Party- en Evenementencentrum De Postwagen te Tolbert.
De openingstijden van de beurs zijn van 13.00 - 20.00 uur. Via de website www.ondernemersbeurswk.nl kunt u zich online inschrijven voor deze 'Leukste beurs van het Noorden!'. Ook de "papieren" versie van het inschrijfformulier is bijgesloten. Tijdens de beurs zal er dit jaar ook een Themacafé plaatsvinden. In een aangrenzende ruimte kan men voor zo'n 25 personen een themapresentatie of -workshop verzorgen van 30 minuten. Er is plaats voor 8 thema's. Opgeven voor een themapresentatie kan via het inschrijfformulier op de website.
De deelnamekosten voor de beurs bedragen € 129,00 (excl. BTW) per deelnemend bedrijf. Hiervoor bieden wij u: - een inspirerend lunchbuffet voor één persoon voorafgaand aan de beursopening (extra personen tegen meerprijs) - een zwartgerokte statafel - onbeperkt koffie, thee en water voor de standhouders en hun gasten - 15 consumptiemunten (voor andere dranken en warme gerechten) - vermelding op de deelnemerslijst in de speciale beurseditie van het Het Ondernemersbelang Westerkwartier (bij aanmelding voor 15 april) - vermelding op de website www.ondernemersbeurswk.nl met doorlinkservice naar de eigen website Bezoekers hoeven geen entree te betalen en daarbij is ook nog eens een kopje koffie of thee gratis. Gastvrij, inspirerend en laagdrempelig. Doet u mee? Met hartelijke groet,
Namens de organisatie van de Ondernemersbeurs Westerkwartier 2013,Annelice Kuperus, Jan Hut, Sikko Cazemier & Myra Eeken-Hermans

Deel dit bericht

Meer