Lid worden


Martini Reclamemakers BV erkend SI’ BON signbedrijf

22-1-2012
Martini Reclamemakers BV is toegetreden tot de selecte groep sign bedrijven met het SI’ BON keurmerk. Een belangrijke stap in het inmiddels 4 jarig bestaan van Martini Reclamemakers BV. Niet alleen is het verkrijgen van het keurmerk een mooie marketing tool maar bovenal een uiting waaruit kwaliteit spreekt. In 1997 bleek de behoefte binnen de signbranche naar een eigen brancheorganisatie groot en werd SI’ BON opgericht. Sindsdien heeft de signsector haar eigen keurmerk: bedrijven die in de praktijk en aantoonbaar hebben bewezen dat zij o.a. bonafide en professioneel zijn, komen in aanmerking voor het keurmerk Erkend Signbedrijf SI’BON. SI’BON heeft als belangrijke doelstelling het begrip ‘sign’ in het algemeen te promoten en in het bijzonder het erkende signbedrijf. Daarnaast ondersteunen zij de signbedrijven op vele branche gerelateerde gebieden met meetings, voorlichting en opleidingen. En niet op de laatste plaats deel je als erkend signbedrijf mee in het landelijk netwerk. Reden genoeg voor Henk van de Laan van Martini Reclamemakers BV om tevreden het schild in ontvangst te nemen dat aan de gevel van zijn bedrijf zal komen. Een van de vele uitingen die hij zal gebruiken om zichtbaar naar buiten te kunnen treden als erkend signbedrijf. Een belangrijk gegeven zoals hij weet: “Maak je bedrijf zichtbaar.” En Martini Reclamemakers maakt bedrijven zichtbaar. Henk van der Laan weet waar hij met Martini Reclamemakers BV voor staat en wat hij wil. Als ondernemer moet je boven de massa uitkomen. De eerste stap hierin is je naamsbekendheid en wanneer je die hebt opgebouwd zul je er aan moeten blijven werken. Dit kan op vele manieren. Het bedrijf wijst ondernemers graag de weg. Zij kennen de markt, weten de mogelijkheden en bieden bovenal maatwerk. Voor Henk van der Laan 4 jaar geleden de stap zette en Martini Reclamemakers BV begon heeft hij al heel wat ervaring opgedaan bij ‘ de Vlaggenindustrie Groningen’, ook gevestigd in Leek. Mede door deze ervaring weet hij hoe belangrijk het is om als ondernemer de maximale exposure te halen in je uitingen naar buiten toe. Martini Reclamemakers BV gaat altijd voor het hoogst haalbare, staat voor hoogstaande kwaliteit en maakt goed gebruik van hun kennis van materialen en mogelijkheden. Ze werken volgens de laatste trends, ze adviseert en realiseert.

Deel dit bericht

Meer