Lid worden


Nederlands Politie Orkest komt naar Leek

16-8-2016
Het Nederlands Politieorkest (NPO) is een symfonisch blaasorkest dat bestaat uit ongeveer 55 muzikanten die werkzaam zijn bij de Nationale politie. Ze zijn afkomstig uit alle Regionale Eenheden in het land. Het NPO werd opgericht in 1995. Het NPO is het muzikale visitekaartje van de politie in Nederland. Het NPO is als orkest met haar bezetting breed inzetbaar en kan vrijwel ieder genre muziek uitvoeren. Het orkest is dan ook een prima instrument om mensen op een andere manier kennis te laten maken met de Nederlandse politie. Mede door als vertegenwoordiger op te treden op grote nationale en internationale evenementen levert het NPO een belangrijke bijdrage aan de public relations van de Nederlandse politie. Het NPO bestaat uit enthousiaste leden die veel tijd en energie steken in hun hobby. Gemiddeld treedt het orkest ongeveer 25 maal per jaar op En wij hebben een primeur: een compleet nieuw muziekrepertoire ondersteund door beeld en geluid. Datum : 3 september Locatie : Podium Nienoord Entreeprijs: Kassa 10 euro ?Voorverkoop 7,50 euro Kaarten zijn in de voorverkoop beschikbaar tot en met vrijdag 2 september bij onze voorverkoopadressen: Sportcentrum Leek - Museum Nienoord - Primera Leek - Bio Corner Leek - Primera Roden Uitnodigingsposter Of neem een kijkje op onze site : www.podiumleek.nl Tot en met 2 september kunnen de kaarten ook gekocht worden d.m.v. het overboeken van het verschuldigde bedrag op onze bankrekening nr. NL 32 RABO 0304 2913 74 - onder vermelding van: NPO, uw naam, aantal kaarten. De kaarten liggen dan op 3 september vanaf 19:45 uur op naam voor u klaar bij de kassa.

Deel dit bericht

Meer