Lid worden


Bedrijfsbezoek VW in Emden

15-11-2014
  Vrijdag 14 november j.l. was het zo ver. Om 09.30 uur vertrokken we in een klassieke harmonicabus richting Duitsland. Een lange, hobbelige rit maar wel gezellig. De fabriek was niet overal in bedrijf maar desalniettemin indrukwekkend. De auto’s worden in Emden geproduceerd naar klant-order. Elke auto is anders en vanuit diverse kanten komen de speciaal gemaakte onderdelen precies op tijd aan bij de lopende band. Zo bestaat het hele dashboard uit één stuk en wordt met slechts 3 schroeven vastgezet. Ook de hele elektrische bedrading (van 40 kg) zit er dan al aan. Het duurt 2,5 dag voordat een auto klaar is en er werken 10.000 mensen. Alhoewel de heftrucks en de karren langs razen, oogt het werkproces voor de mensen rustig en relaxed. De verzorging gedurende de dag was prima. We kregen een prima lunch in de personeelskantine en op de heen en terugweg waren er hapjes en drankjes gemaakt door Love2cook. Even na 5 uur waren we weer terug in Leek een inspirerende en indrukwekkende ervaring rijker.

Deel dit bericht

Meer