Lid worden


Get There finalist Groninger Ondernemingsprijs

6-10-2013
Get There is genomineerd voor de Groninger Ondernemingsprijs 2013. Het Leekster bedrijf moet het in de finale opnemen tegen twee andere genomineerden: BelSimpel.nl uit Groningen en Bulthuis Truck- en Traileronderdelen BV eveneens uit Groningen. Het trio kwam uit acht genomineerden als beste uit de bus. Eén van hen zal op 21 november in Martiniplaza Groningen worden uitgeroepen tot winnaar van de Groninger Ondernemingsprijs 2013. Innovatiedrift De juryvoorzitter, gedeputeerde Yvonne van Mastrigt, toonde zich onder de indruk van de dynamiek en bedrijvigheid in Groningen. “Natuurlijk, er is crisis”, erkende ze, “maar die biedt zeker ook kansen. Je bespeurt hier een enorme innovatiedrift en dat is de manier om je kansen te grijpen.” Get There won vorig jaar de BVL jaarprijs. De BVL wenst hen veel succes in de finale!  

Deel dit bericht

Meer