Lid worden


Mysterie op Landgoed Nienoord opgelost

29-3-2012
Al weken gingen er geruchten over een mysterieus groen beest op Landgoed Nienoord. Het werd steeds vaker gezien in de buurt van het Familiepark. Steeds meer mensen vroegen zich af wat dit nou zou kunnen zijn. Afgelopen week werd door het bestuur van Familiepark Nienoord naar buiten gebracht dat het hier ging om een uiterst zeldzame dino. Hij was op zoek naar een huis en het Familiepark heeft het dier onderdak gegeven. Zijn naam is Nieno, hij is gek op spelen en hij woont in het station van het Familiepark Aanstaande zaterdag 31 maart om 11.00 uur start het nieuwe seizoen op Familiepark Nienoord. Dan kan iedereen komen kennismaken met Nieno. Verder is er ook nog een heel nieuw speeltoestel, de Kikkerpoel. Hier kunnen de kinderen lekker spelen met zand en water. Het restaurant is helemaal verbouwd en vernieuwd. Van 11.00 uur tot 12.00 uur is de entree gratis! Kijk op de nieuwe website voor meer informatie. Tot en met 1 april is de voorverkoop van de abonnementen bij het Zwemkasteel en Tourist Info. Tijdens het openingsweekend zijn ze ook verkrijgbaar in het Familiepark.

Deel dit bericht

Meer