Lid worden


Nieuwsberichten welkom op BVL site

9-9-2013
Regelmatig krijgt de BVL verzoeken van leden en niet-leden om een nieuwsbericht op de website te plaatsen. De website van de BVL is een geschikt platform voor nieuws voor en over ondernemers uit gemeente Leek, maar is niet bedoeld voor commerciële uitingen. Iedereen die graag een nieuwsbericht geplaatst wil zien, kan op basis van de richtlijnen hieronder vaststellen of het bericht geschikt is voor de BVL-site of niet.  U kunt uw nieuwsbericht mailen naar info@bedrijvenverenigingleek.nl. Richtlijnen nieuwsberichten op BVL site Nieuws Onder nieuws verstaan we actuele informatie die een nieuwswaarde heeft voor ondernemers in de gemeente Leek. Dit kan algemeen economisch nieuws zijn over de regio of de gemeente Leek. Dit kan ook nieuws zijn van een ondernemer of onderneming uit de gemeente Leek, zoals nieuws over een zakelijk succes, een uitzonderlijke prestatie,  een jubileum, het verkrijgen van een prijs of een nominatie voor een prijs,  het openen van een nieuwe vestiging of een verhuizing of een andere belangrijke gebeurtenis.  De inhoud dient feitelijk te zijn en niet commercieel getint. Wel/niet plaatsen Alle nieuwsberichten worden geredigeerd door het bestuurslid dat daarvoor verantwoordelijk is en ter goedkeuring voorgelegd aan de voorzitter. De voorzitter beslist. 

Deel dit bericht

Meer