Lid worden


Leek houdt 'Open huis' op 31 augustus

17-6-2013
De gemeente Leek wil samen met instellingen, verenigingen en ondernemers uit de gemeente laten zien, dat Leek een geweldige gemeente is om te wonen, werken en te bezoeken. Dit willen we graag laten zien door een 'Open huis' organiseren waarbij iedereen kan kennismaken met deze complete gemeente. Er zijn onder andere rondleidingen door de nieuwbouw van de wijk Oostindie in Leek, Oostwold en in het gemeentehuis. Belangstellenden kunnen in het Infocentrum Leek-Nietap de maquette en presentaties van het nieuwe centrum bekijken. Diverse bedrijven houden open huis. Brandweer Leek en diverse sportvereningen geven demonstraties voor jong en oud. Winkeliers hebben kortingsacties en ook op landgoed Nienoord is die dag veel te beleven. Het complete programma wordt te zijner tijd aangekondigd. Ondernemers, verenigingen en instellingen uit de gemeente die zich graag willen aansluiten bij de deze dag kunnen zich aanmelden bij de gemeente via telefoonnummer (0594) 55 15 69 of e-mail a.vanulsen@leek.nl.

Deel dit bericht

Meer