Lid worden


Henk van der Laan Meest Sympathieke Ondernemer van Groningen

10-12-2014
Henk van der Laan van Martini Reclamemakers uit Leek is winnaar geworden van de eerste verkiezing van Meest Sympathieke Ondernemer van Groningen. Van der Laan kreeg maandagavond in Wolff Bioscoop in Groningen de meeste stemmen van de bijna 200 aanwezigen. Van der Laan was blij verrast met de uitverkiezing. ,,Ik had dit absoluut niet verwacht. Ik vond het al mooi dat ik bij de laatste drie zat. Ja, ik ben zeker trots op de uitverkiezing”, gaf hij aan. Mirjam Jager van Grand Café Time Out en La Brasse werd tweede tijdens de verkiezing, Peter Kuil van Peter Kuil Reinigingsservice eindigde als derde.

Nomineren

In aanloop naar de verkiezing konden ondernemers collega-ondernemers nomineren via martinibusiness.nl. Hieruit ontstond uiteindelijk een lijst van twinitig ondernemers waar maandagavond de top drie uit werd gepresenteerd. De prijs werd voor de Meest Sympathieke Ondernemer van Groningen werd uitgereikt door wethouder Roeland van der Schaaf. Sympathiek staat voor aardig, beminnelijk, hartelijk, innemend, prettig en betrouwbaar. Een sympathieke ondernemer heeft een hoge gunfactor, iets wat voor een ondernemer onmiskenbaar een pluspunt is. http://www.de-midweek.nl/nieuws/24445/henk-van-der-laan-meest-sympathieke-ondernemer-van-groningen/

Deel dit bericht

Meer