Lid worden


Lijsttrekkersdebat bij BVL

18-1-2014
Met het oog op de gemeenteraadsverkiezing op 19 maart a.s. organiseert de BVL een groot lijsttrekkersdebat op dinsdag 18 februari om 20.00 uur in Gasterij Het Theehuis, met als thema: ‘Ondernemen in Leek’. Zes van de zeven lijsttrekkers van de politieke partijen die in Leek aan de verkiezingen deelnemen, verlenen hun medewerking aan deze avond: Tanja Haseloop (VVD), Hans Morssink (CDA), Ben Plandsoen (PvdA), Mercedes Prinsen (D66), Albert Houwer (Groen Links) en Koos Siegers (Christen Unie). Helaas kan de nieuwkomer in de Leekster politiek, Jezus Leeft, deze avond niet aanwezig zijn. Het debat wordt geleid door Gert Klooster. Dit is dé kans voor alle leden mee te praten over diverse onderwerpen rond het thema 'Ondernemen in Leek'. Inloop vanaf 19.30 uur. Start 20.00 uur.

Deel dit bericht

Meer